Download

download, mobile, game, java, ringtone, software, program, antivirus, music

سکس گروهی

Posted by pouyablog on October 2, 2008

اثری از نقاش پیتر فندی. تاریخ خلق اثر: ۱۸۳۵ میلادی

۱۸۳۵   میلادی

سکس گروهی به نوع خاصی از نزدیکی، آميزش جنسی یا سکس گفته میشود که بین بیش از دو غیر همجنس و یا همجنس انجام شود. تمرکز این صفحه بر روی سکس میان انسانها است؛ با این حال سکس گروهی میان گونه های دیگر فرمانروی حیوانات مثلاً قوچ و شامپانزه کوتوله (بونوبو) وجود دارد.

مانند هر نوع نزدیکی، سکس گروهی منجر به ارضا نیاز جنسی بین طرفین میشود. این گونه از سکس از هزاران سال پیش در نقاط مختلف دنیا موجود بوده است.[نیازمند منبع] اما امروزه این عمل بیشتر در جوامع غربی رواج دارد[نیازمند منبع]، اما در نظر اکثریت جوامع غربی نیز عملی تابو است.[نیازمند منبع]

هر رفتار جنسی که توسط دو نفر انجام میگیرد میتواند جزئی از یک سکس گروهی قرار گیرد، همچنین تعدادی از رفتارهای جنسی فقط با بیش از دو نفر ممکن است. سکس گروهی که در طی آن به یک نفر توسط چند نفر دخول میشود، برخی اوقات دخول دسته‌جمعی (gang bang) خوانده می شود.

ملاحظات سکس بی خطر در رابطه با سکس یک نفر بر یک نفر در مورد سکس گروهی هم صدق می کند. کسانی که سکس گروهی دارند ممکن است تعداد شرکای جنسیشان بیشتر باشد، و ممکن است به همین خاطر احتمال داشتن بیماری های سرایت کننده در آنها بیشتر باشد یا بیشتر در معرض خطر ابتلا به آن بیماری ها باشند.

سکس گروهی در میان افراد همهء گرایشات جنسی از هر جنسیتی روی میدهد.

سکس گروهی در فرهنگ امروزی

نمایی از تابلوی دیواری منسوب به کاما سوترا، واقع در قصر شهر کوچمان در راجستان

نمایی از تابلوی دیواری منسوب به کاما سوترا، واقع در قصر شهر کوچمان در راجستان

سکس کروهی می تواند شامل سه نفر یا بیشتر از هر جنسیت یا گرایش جنسی باشد. خود رویدادهای سکس گروهی را می شود طبق نوع سکس طبقه بندی کرد؛ برای مثال، یک نشست سکس گروهی دگرجنس‌گرا تنها شامل سکس بین دو جنس مخالف خواهد بود. برخی ضیافت‌ها برای سکس گروهی ممکن است برای گروه یا گروههای خاصی از مردم در نظر گرفته شده باشند؛ مثلاً, بسیاری از مهمانی های سکس در ایالات متحده محدود به بانوان یا زوج ها است و در این میهمانی ها تماس همجنسگرایانه بین بانوان معمول است. در جامعهء همجنسگرایان مذکر، برخی باشگاههای شبانه، گرمابه‌ها، و گروههای اینترنتی هستند که سکس گروهی را برگزار میکنند و در آن شرکت میجویند. انواع مختلف سکس گروهی ممکن است شامل تعویض شریک جنسی باشد و یا نباشد. در بعضی باشگاههای سکس ورود همراه با زوج الزامی است و معمولاً تماس فیزیکی واقعی بین افراد زوج های مختلف رخ نمی دهد. سکس گروهی ممکن است شامل فعالیتهای سکسی خاصی باشد؛ به عنوان مثال، برخی شامل برده-اربابی و دگرآزاری هستند در حالی که سکس گروهی تابی‌لاو (Tobylove) و وانیل (vanilla) این‌گونه نیست.

در بسیاری از فرهنگ ها سکس در معرض عموم تابو و غیر قانونی است. همچنین بسیاری از گروهها سکسی را که تک زوجی نباشد تقبیح میکنند. سکس گروهی معمولاً به طور خصوصی یا در مکان های زیرزمینی و مخفی مثل خانه ها؛ مناطق غیر مسکونی مانند جنگل ها؛ ساختمان های متروک یا باشگاههای خصوصی به وقوع می پیوندد. باشگاه های سکس غالباً تنها بر روی اعضا باز هستند، در حالی که مکان های کمتر رسمی (توقف گاههای کامیون، مناطق پردرخت، پارکینگ کلیساها) میتوانند نیمه-سری باشند. سکس گروهی همچنین گاهی اوقات در باشگاههای شبانه، حمام‌های عمومی، سالن های ماساژ، یا بار ها رخ میدهد. سکس گروهی ممکن است جزئی از فعالیتهای اجتماعی دیگر مانند میهمانی ها باشد، با این حال در برخی ضیافت‌ها مانند حمام‌های همجنسگراها اغلب مراجعه کنندگان از حرف زدن اجتناب میکنند.

با وجود (یا بخاطر) تابو بودن سکس گروهی، شرکت در سکس گروهی یک رویای معمول است، ولی شرکت منظم جستن در سکس گروهی در بیشتر فرهنگ ها غیر معمول است.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: