Download

download, mobile, game, java, ringtone, software, program, antivirus, music

اصلاح موهای بدن قبل از سکس

Posted by pouyablog on October 2, 2008

هیچ چیز به زیبایی این نیست که شورت زنی را پایین بکشید و منطقه شرمگاهی سفید و بدون موی او را تماشا کنید! بله دیدن یک واژن تمیز و بدون مو هر مردی را وسوسه میکند تا داخل آن شیرجه بزند!

متاسفانه بعضی از دخترها به ظاهر اندام جنسی خود توجهی نمیکنند و کاملا” با تراشیدن موهای زاید و روشهای از بین بردن مو و یا الکترولیز بیگانه هستند. بزرگترین اشتباه آنها این است که چون گمان میکنند فقط هنرپیشه های فیلمهای سکسی باید موهای بدن خود را بتراشند، لذا خودشان از اینکار ابا دارند. در نتیجه شریک جنسی آنها با دیدن اندام تناسلیشان دلسرد شده و هیچ رغبتی برای سکس دهانی نخواهد داشت. به این ترتیب این گروه از دخترها خود را از لذت بزرگی محروم مینمایند. کوتاه کردن موهای زاید میتواند فواید زیادی برای سکس داشته باشد. همه مردها دوست دارند آنچه را که میلیسند یا آلتشان را در آن فرو میبرند، خوب ببینند. پس وجود موهای شرمگاهی مانع از این ارتباط بین زن و مرد میشود.
شما نمیتوانید از شریک جنسیتان انتظار چیزی را داشته باشید که خودتان رعایت نمیکنید. اگر مردی میخواهد اندام تناسلی شریک جنسیش سفید و بدون مو باشد، خودش هم باید موهای روی بیضه و اطراف آلتش را بتراشد. اگر دو طرف اندام تناسلی مرتب و بدون مویی داشته باشند بدون شک لذت بیشتری از سکس خواهند برد.
یکی از محرک ترین چیزها، اصلاح موهای زاید بدن زن و مرد به همراه هم و با یکدیگر است. انجام این عمل میتواند یک نوع معاشقه و بازی محسوب شده و لذت زیادی برای هردوی شما داشته باشد و درنهایت اینکه موجب میشود سکس بهتری با هم داشته باشید. تصور کنید که تیغ را بدست گرفته و موهای زاید او را میتراشید…
این احساس بقدری تحریک کننده است که ممکن است در بین کار او کنترل خود را از دست بدهد و روی بدن شما بپرد! فراموش نکنید که موقع تراشیدن موهای زاید نواحی حساس بدن مثل بین باسن و بیضه ها، هر دوی شما باید صبر و تحمل داشته باشید تا کار بخوبی انجام شود.
از آنجا که بیشتر آقایان صورت خود را با خشونت میتراشند، پیشنهاد میکنم که شما ابتدا از پاهای زن شروع کنید و بعد از آنکه توانستید با ظرافت و بدون خراشیدگی، پاهای او را اصلاح کنید، آنگاه به سراغ نواحی لذتبخش و حساس بدن او بروید. زن نیز بهتر است قبل از اینکه با یک تیغ تیز سراغ بیضه شما برود، اول از صورتتان شروع کند!
بهتر است قبلا” تمام لوازم مورد نیاز برای اینکار مثل: خمیر ریش، یک تیغ نو و تیز، محلولهای ضدعفونی کننده بعد از اصلاح( آفترشیو)، کرم مرطوب کننده و مانند آنرا آماده کنید.
برای اصلاح لازم نیست که حتما” به حمام بروید، اگر چه بیشتر مردم ترجیح میدهند اینکار را در حمام انجام دهند. شما میتوانید در اتاق حوله ای زیر بدن زن پهن کرده و به کمک یک ظرف آب گرم، موهای بدن او را بتراشید. البته بهتر است همیشه قبل از اصلاح یک دوش آب گرم بگیرید چون این عمل موجب باز شدن چین و چروکهای پوست شده و ضمن نرم کردن موهای بدن، تراشیدن آنها با تیغ را آسانتر میکند.
همیشه هنگام تراشیدن موهای بدن یکدیگر سعی کنید با آرامش و بدون عجله این کار را انجام دهید تا هم موجب خراشیدگی و آسیب پوستتان نشوید و هم اینکه لذت فراموش نشدنی از این کار ببرید. فراموش نکنید که هرچه مدت زمان بیشتری صرف کنید، لذت شما هم بیشتر خواهد بود.
اگر موهای زاید بدن زن خیلی بلند باشد بهتر است اول آنها را به کمک یک قیچی کوتاه کرده و بعداز آن با تیغ بتراشید. مقداری خمیر اصلاح روی قسمت عانه او ریخته و آنرا روی سراسر این ناحیه پخش کنید. بهتر است تراشیدن را اول یکبار در جهت رویش موها انجام داده و بعدا” دوباره در خلاف جهت رویش مو تیغ بکشید تا کلیه موها کاملا” اصلاح شود. تا آنجا که میتوانید این عمل را به آهستگی انجام دهید تا وقت بیشتری با او گذرانده و لذت بیشتری از هم ببرید.
هر از چند گاهی تیغ را تمیز نموده و بعد از اتمام کار، بدن او را با آب سرد بشویید تا خراشیدگی های سطحی پوست بدن بسته شوند.
حالا قدری کرم مرطوب کننده به دستان خود ریخته و آنرا در جهت رویش موها به آن ناحیه بمالید. باز هم بیاد داشته باشید که هیچ عجله ای در کار نیست و تا آنجا که ممکن است این کار را با آرامش انجام دهید. به منظور جلوگیری از عفونت و یا تحریک واژن، مواظب باشید که مخاط واژن را در این مرحله لمس نکنید.
اینک شما شریک جنسی خود را تحریک کرده و به لذت رسانده اید و برای اینکه لذت بیشتری ببرید فقط یک کار دیگر مانده… بدن خود را به او بسپارید تا او هم موهای زاید شما را بتراشد یا اینکه… حالا بدون تحمل هیچ دردی با او نزدیکی کنید!!
متاسفانه موهای زاید سریعا” رشد کرده و بعد از 12 تا 24 ساعت مانند ته ریش موجب خارش و اذیت شخص میشوند. برای اینکه از این خارش خلاص شوید باید بطور مرتب هر چند روز یکبار موهای زاید بدن خود را بتراشید. استفاده از بعضی روغنها و مواد خاص میتواند مانع این مشکل شده و رشد موها را به تاخیر بیندازد.
برای از بین بردن موهای بدن علاوه بر استفاده از تیغ، میتوان از روشهای دیگری مثل دستگاههای موکن برقی، کرمها و اسپری های موبر استفاده کرد.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

 
%d bloggers like this: